tisdag 10 juli 2012

TÄVLING!! Snyggt sommarplut!

Nu kan ni vinna Smashbox O-PLUMP!! (värde 250 kr)

Läppglanset med gojibär anpassar sig efter din läppton och ger en snygg plumping effekt = extra plut! ;)

Skriv bara namn och mailadress för att vara med och tävla.

Tävlingen avslutas Sön 15 Juli kl.23.59.

35 kommentarer:

Anonym sa...

Gabriella Lavesson :)

lavesson86@hotmail.com

Jenna sa...

Oooh, kul med tävling!

jenna.wilhelmsson@hotmail.com

Ninni sa...

Vad spännande, har inte testat så mycket från detta märke! ninni_70@hotmail.com.

Christel sa...

Ohh tävling!! :-)

fensalar@hotmail.com

Emlan sa...

Vad roligt med en tävling!

Emelie Olofsson
olofsson.emelie@gmail.com

madelene eriksson sa...

Åh jag vill vara med :)
Jag heter Madelene Eriksson. Mailadress: madeleneeriksson_@hotmail.com

Anna sa...

Anna Mattsson
annamattsson88@hotmail.com

malou sa...

Malou Wahlström
malouwahlstrom@hotmail.com

Anonym sa...

Åh vad roligt!

<3

imvina@hotmail.com

Lotta sa...

Roligt med tävling! Jag har aldrig provat något från Smashbox.

Lotta Lindqvist
lotta@tapion.se

Annika sa...

Va kul:-) då får man väll testa sin tur ^^)
Annika Rodhe
Annika_rodhe@hotmail.com

Ywonne sa...

Vad spännande och roligt! Jag vill definitivt vara med. Plötsligt händer det :-)

wonoula@hotmail.com

Jennie, S sa...

Oh va roligt!

Jennie Sjöstrand

sjostrand0205@gmail.com

Louise sa...

Rättelse på mailadressen
louisedanielsson_4@hotmail.com

Anonym sa...

Håller tummarna hårt =)

Ella Johansson

ella.johansson@hotmail.com

M sa...

Roligt med tävling!

Maria Grönhagen
gronhagen@gmail.com

Monia - mamma till Tuvalie sa...

Jag är med!

Monia Sundgren
moniasundgren@hotmail.com

moa sa...

Moa Isaksson

moa-isaxon@hotmail.com

Anonym sa...

Sanni Frostenson <3

sanni.frostenson@gmail.com

Anonym sa...

Har massor av ögonskuggor från Smashbox (*älskar*), men inget för läpparna konstigt nog. Håller därför tummarna nu!
charlottew@hotmail.com

Kicki sa...

Kristina Öhrman :)
Black_Ang3l@hotmail.com.

Lina sa...

Lina Dahrén; lina@dahren.com :)

linda sa...

Linda Loorentz, linda.loorentz@hotmail.se

felizia sa...

Felizia Sjölander
feliziasjolander@hotmail.com

Anonym sa...

Sandra Boström
sandra_andrea@mail.com

Zandra Svantesson sa...

Åh, jag vill jättegärna vara med och tävla!=)

Har verkligen världens minsta läppar, och mår typ dåligt av det! Så nu håller jag alla tummar & tår jag har! <3 :)

zandra_svantesson@hotmail.com

Anonym sa...

Anne Alden

anne123456789@live.co.uk

Roligt med tävling!

Anneli sa...

Jag är gärna med och tävlar, fint pris!

Mvh, Anneli Ek
vanitas@live.se

Maria Q sa...

Åå, det som är
Så fantastiskt!

Maria Qvist
Qvist93@hotmail.com

Lenore sa...

Åh så skoj! :D
Min mailadress är lenorebohman@hotmail.com

Aidas Make Up sa...

Jag är med!

aidasmakeup@live.se

Stina Skyllerström sa...

Stina.skyllerstrom@gmail.com

Sevylicious sa...

Jag vill också vara med och tävla!

Sevcan Velinova
sevcan.velinova[at]gmail.com

Anonym sa...

Veronica Tornemalm v_tornemalm@hotmail.com

Therese Skönhetsblogg sa...

TÄVLINGEN ÄR NU AVSLUTAD!